אמיר דרוקר

מנהל העמותה

אמיר החל לשחק כדור יד החל מגיל 16 בליגות מקצועיות ושיחק במשך כ- 30 שנה בליגות השונות ואף בנבחרת ישראל. אמיר משמש כרכז מגמת כדור יד בתיכון בן צבי קרית אונו ומחנך ומורה לחינוך גופני בתיכון . משנת 1995 אמיר המנהל המקצועי של המועדון "הפועל קרית אונו" .

פיני דרוקר

חבר הנהלה, מאמן קבוצת הנשים

חבר הנהלה ומאמן קבוצת הנשים של המועדון , פיני החל לשחק כדור יד החל מגיל 14 ולאמן מגיל 20 , פיני זכה כמאמן עם קבוצות במספר גביעי מדינה ואף באליפויות במסגרת ליגות השונות של הנערים ילדים ונשים.

רני זליבגר

מנהל קבוצת הבוגרים,חבר ועד מנהל

יורם אשכנזי

מנכ"ל המועדון

יורם ישראלי

יו"ר המועדון

רועי סאסי

מאמן

בן 41 מתל אביב , נשוי +2 השנה פתחתי את שנתי ה14 כמאמן בליגת העל . אחרי לא מעט מועדונים בישראל אני מרגיש שהגעתי למקום הטבעי שלי , מרגיש כאן את המשפחתיות והאכפתיות שיש. החזון שלי הוא לצעוד יד ביד עם הפועל קרית אונו לטופ של הכדוריד הישראלי , השאיפה לגרום לשחקני בית להיות בורג חשוב בקבוצת הבוגרים ולעטוף אותם בזרים טובים שידעו גם לעזור להם מקצועית וגם להיות להם דוגמא ומופת באיך שחקן כדוריד מקצוען צריך לנהוג.

דביר גולדשטיין

מנהל מקצועי, מאמן

דביר גולדשטיין בן 45 28 שנות ניסיון באימון וניהול מקצועי במספר מועדונים בישראל. בעל תואר ראשון בחנ״ג ותעודת EHF Master Coach תפקידים אחרונים : מאמן ראשי של נבחרת הנוער. מאמן ראשי פרוייקט פורטוגל. אנליסט וידאו וסטטיסטיקה בליגות שונות ברחבי העולם. החזון שלי הוא קודם כל פיתוח שחקנים ושחקניות צעירים תוך שימת דגש על ערכים כמו : חינוך, משמעת, כבוד הדדי וקבוצתיות. מקווה לתרום מנסיוני ומהידע שלי לפיתוח המקצועי של המועדון.

אריק נלקן

מאמן

בן 52 , מאמין במשחק קבוצתי ,ופיתוח יכולות אישיות בתוך שטף המשחק.

רן קנון

מאמן

בן 56 מורה לחינוך גופני עם תואר שני ומאסטר קואץ בכדוריד מאמן כבר מעל 40 שנים בכל הגילאים ובכל הרמות כולל 25 שנים מאמן בוגרים בליגת העל החזון שלי באימון צעירים זה לתת להם הרגלי עבודה חינוך למצויינות ולנסות ששחקנים יגיעו לקבוצה הבוגרת של המועדון.

גיל חרפק ורפי מנדלסון

מאמנים

שי לוי

מאמן

עדן דרוקר

מאמן

עדן דרוקר , 28 ללמד ולפתח את דור העתיד של השחקנים והשחקניות תוך כדי שאיפה למצויינות, הנאה מרבית וחברות

אילן סבירסקי

מאמן

החזון שלי כמאמן להקנות ערכי התנהגות והתנהלות בחיים ובכלל. להטמיע יסודות טובים ורצון להתפתח במיוחד לגילאים הצעירים.

שי דיין

מאמן

בן 35, נשוי + 2, מהנדס תוכנה. חולה על כדוריד, משחק מכיתה א' ועד היום, גדלתי בהפועל ראשל"צ וב 12 שנים האחרונות אני חלק ממשפחת אונו כדוריד. נכנסתי לתחום האימון מתוך אהבה לכדוריד ולעבודה עם ילדים. החזון שלי הוא קודם כל להטמיע בילדים ערכים של כבוד אחד לשני, חברות וספורטיביות, וכמובן שיפור היכולות שלהם בכדוריד. בנוסף, באמצעות הספורט לתת להם כלים שיעזרו להם בהמשך החיים שלהם.

רון וייניגר

מאמן

רון ויינינגר בן 21 אני רוצה שהקבוצה שלי תתחבר ותהפוך למשפחה וכל הישג וניצחון זה בונוס, העבודה הקשה וההתמדה זה מה שחשוב ואני רוצה להפוך את החברה שלי ללוחמים ופייטרים אחד אחד.

אורן רוזמן

מאמן

מאור סקה

מאמן

קובי בזק

מאמן

עמית גל

קפטן,פינה/מקשר

קפטן הקבוצה

Haris Plah

שוער

איליי ליבגוט

שוער

יהונתן בן-שטרית

שוער

אופיר כהן

מרכז

טל אקשטיין

מרכז

קובי בזק

מרכז ומקשר

מילוש סאביץ

מקשר ימין

עומר אליאס

פינה

נועם קצר

מרכז ופינה

דוראל בן-סעדון

פינה

רון וייניגר

פינה

עידו צרנובילסקי

פינה

גל שניידר

פיבוט

פיליפ ליאובק

פיבוט

רועי סאסי

מאמן קבוצת הבוגרים

בן 41 מתל אביב , נשוי +2. השנה פתחתי את שנתי ה14 כמאמן בליגת העל . אחרי לא מעט מועדונים בישראל אני מרגיש שהגעתי למקום הטבעי שלי , מרגיש כאן את המשפחתיות והאכפתיות שיש. החזון שלי הוא לצעוד יד ביד עם הפועל קרית אונו לטופ של הכדוריד הישראלי , השאיפה לגרום לשחקני בית להיות בורג חשוב בקבוצת הבוגרים ולעטוף אותם בזרים טובים שידעו גם לעזור להם מקצועית וגם להיות להם דוגמא ומופת באיך שחקן כדוריד מקצוען צריך לנהוג.

רני זליבגר

מנהל קבוצת הבוגרים,חבר ועד מנהל

ראובן ברק

פיזיוטרפיסט